Штукатурка декоративна

У нашому інтернет магазині представлений широкий асортимент оздоблювальних матеріалів. Серед цієї різноманітності слід акцентувати увагу на такому вигляді будівельних сумішей як декоративні штукатурки. Вони досить зручні в застосуванні, з їх допомогою можна приховати нерівності та інші несправності поверхні стін.

Штукатурки декоративні

Після оздоблення декоративною штукатуркою стіни мають шикарний вигляд. Різні текстури дозволяють оформити інтер'єр мрії. Величезний асортимент є причиною, що приводить покупців у скруту при виборі. Ринок надає споживачеві такі основні види покриття: Структурна штукатурка Структурна штукатурка схожа на зернисту масу, куди включені будь-які добавки, наприклад, камінці. Саме тому вона і називається структурною. Таке покриття прослужить тривалий час, вона стійка до перепадів температур, не вицвітає.

Венеціанські штукатурки

Венеціанські покриття – це досить якісний матеріал, використовуючи який можна імітувати мармур. Прекрасно підійде тим, хто хоче створити розкішний інтер'єр, який перетворить будинок на палац. Фактурні штукатурки створюють вигляд кори дерева чи ефект жатого паперу. Таке покриття не піддається механічним впливам. Декоративна фарба допоможе створити незвичайну рельєфну поверхню. Вона досить проста у використанні.

Фасадна штукатурка

Фасадна декоративна штукатурка призначена для обробки приміщення із зовнішнього боку. Її склад розроблено для використання саме на відкритому просторі. Вона має властивість відштовхувати вологу, не піддається дії грибків, стійка до морозів. Декоративні штукатурки шуба на фасаді будівлі. Перш ніж приступити до роботи зі штукатуркою, поверхні необхідно очистити від різних матеріалів, які були нанесені раніше, а потім обробити ґрунтовкою. Наноситься штукатурка шпателем або із застосуванням розпилювача. Тільки потім, за допомогою спеціального інструменту, надається бажана фактура. Зазвичай суміші продаються у білому кольорі.

Створити бажаний відтінок можна на замовлення або самостійно, використовуючи рідкі барвники. Поверхні, які вкриті декоративними штукатурками, ніколи не втрачають своїх якостей під впливом вологи та миючих засобів. Тому можна не боятися і сміливо чистити їх порошком, милом та іншими засобами. Загалом, можна зробити висновок, що з усіх будівельних матеріалів для декорування стін зупинитися краще на декоративній штукатурці. Тим самим створити надзвичайно красивий інтер'єр, який радуватиме довгі роки відмінним станом.

Відгуки

Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід