Блог

Доставка і оплата

УВАГА!


Спілкування з менеджерами нашої компанії відбувається за нашим основним номерами телефонів:

(097) 030-60-60 (є viber) склад на Бережанській
(050) 030-60-60 (є viber) склад на Бережанській
(093) 039-60-60 склад на Бережанській

(097) 630-60-60 (є viber) склад на Медової
(066) 630-60-60 склад на Медової

Інші телефони для спілкування з клієнтами ми не використовуємо!

Будьте уважні, якщо Вам телефонують з інших номерів і представляються співробітниками нашої компанії, це можуть бути шахраї!
Ми ніколи не вимагаємо передоплати або повної оплати за замовлення на карти банків і тд. (Винятком є ​​замовлення з доставкою за межі м Київ, в такому випадку, розмір передоплати становить суму, рівну вартості доставки).

Інструменти під рукою

Тим, хто вдома або на дачній ділянці майструє та обзавівся інструментами, корисно розмістити їх таким чином, щоб доступ до будь-якого предмета був зручним. Одним із пристроїв для подібного зберігання є універсальна вертикальна стінка зроблена з фанери. Залежно від конкретних обставин, її можна розташувати на стіні куточка, відведеного під майстерню, над робочим столом, на задній стінці або дверцятах шафи та в інших відповідних місцях.

Гідроізоляція стін

Гідроізоляція стін будинку Як вона робиться та які матеріали використовуються? Зсередини будинку робиться ізоляція перегородок, підлоги ванних кімнат, санвузлів. Тим самим виключається протікання рідини в нижні рівні, і захищаються елементи, що захищають від руйнування вологою.

Гнучка черепиця

Гибкая черепица Гнучка черепиця є покрівельним матеріалом, головною частиною якого є склополотно, додатково оброблене бітумом. Зовнішня частина гнучкої черепиці досить декоративна і може прикрасити фасад будівлі.

Грунтівка

Грунтовка – це матеріал, який у будівельно-ремонтних роботах використовується як підготовка до подальшого оздоблення оброблюваної поверхні. Грунтуюча фарба хороша для зміцнення та вирівнювання основи, вона запобігає виникненню руйнівної плісняви та грибків, сприяє покращенню подальшого зчеплення з оброблюваною поверхнею фінішного матеріалу.

Штукатурка декоративна

Штукатурка декоративна

Штукатурка декоративна. У нашому інтернет магазині представлений широкий асортимент оздоблювальних матеріалів. Серед цієї різноманітності слід акцентувати увагу на такому вигляді будівельних сумішей як декоративні штукатурки. Вони досить зручні в застосуванні, з їх допомогою можна приховати нерівності та інші несправності поверхні стін.