Інструменти під рукою

Для стінки Фанера 10 мм з безліччю отворів підійде найкраще, роблять отвори в шаховому порядку. Лист за допомогою двох рейок повинен бути відсунутий від стіни на відстань 2-4 см і закріплений так, щоб до будь-якої точки можна було дотягнутися рукою. Отвори встановлюють гачки або скоби, на які навішують інструменти. Відстань між центрами отворів повинні бути витримані по можливості точно, щоб у разі необхідності розташування інструментів і пристосувань для їх підвішування можна було безперешкодно змінювати.

Діаметр отворів доцільно взяти 5-6 мм, а крок між ними – 40, 50 чи 60 мм залежно від кількості та величини інструментів. Кінець кожного гачка або скоби вигинають таким чином, щоб його, нахиливши, легко можна було ввести в отвір стінки і щоб у робочому положенні він був застрахований від висмикування.

Для виготовлення цих гачків і скоб потрібно використовувати сталевий дріт 025-30 мм, а для здвоєних конструкцій - 010-15 мм. Форми гачків і скоб різного призначення наведено малюнку.

Щоб уникнути плутанини в розташуванні інструментів, під них можна наклеїти гумовим клеєм силуети, вирізані з кольорового паперу. У разі зміни місця розташування силует легко відокремити від фанери та приклеїти на нове місце.

1. Встановлення гачка та його робоче положення

2. Простий гачок для інструменту з отвором на кінці ручки, наприклад, молотка, а також набору шайб, лерок тощо. дрібних виробів з отворами

3. Гачок для інструментів із петлею. На два такі гачки зручно помістити двосторонній гайковий ключ

4. Три кронштейни різної форми під одинарні та багатоярусні полиці

5. Підвіска бруска для закріплення струбцин, а за наявності ненаскрізних отворів потрібного діаметра - для зберігання мітчиків, свердлів, дрібних викруток і т.п.

6. Підвісний пруток для розміщення «верхом» плоскогубців, кусачок та бокорізів, пінцетів та інших інструментів із двома ручками

7. Підвіска бляшанок і бульбашок, наприклад, для розсортованих за розмірами та сортами цвяхів, шурупів, заклепок

8. Скоби різного призначення для інструментів, у яких ручка має переріз більше довгої робочої частини, наприклад, стамесок

9. Скоба, на яку зручно підвісити за металеву головку інструменти типу молотка

Відгуки

Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід