Грунтівка

Грунтівка


Грунтовки купити у Києві дешево. Ціни на грунтовки, оптові. Купити ґрунтовки за ціною складу будматеріалів, з доставкою від виробника.

Грунтовка – це матеріал, який у будівельно-ремонтних роботах використовується як підготовка до подальшого оздоблення оброблюваної поверхні. Грунтуюча фарба хороша для зміцнення та вирівнювання основи, вона запобігає виникненню руйнівної плісняви та грибків, сприяє покращенню подальшого зчеплення з оброблюваною поверхнею фінішного матеріалу.

Фарба-грунтовка – універсальний матеріал

Фарба грунтовка – це універсальний матеріал, який не потрібно піддавати додатковому обробленню – він вже готовий до використання. Фарба грунт може застосовуватися в роботі з бетонними та цементно-вапняними основами, цементно-піщаними штукатурками, на гіпсових та цегляних поверхнях. Грунт фарба – відповідний матеріал для фасадних та внутрішніх робіт.

Основа будь-яких оздоблювальних робіт – якісна ґрунтовка для стін. Ціна матеріалу залежить від того, який вид робіт ви запланували – чи потрібна вам ґрунтовка стін під шпалери, ґрунтовка для зовнішніх робіт чи ґрунтовка по бетону.

Ґрунтовка проникаюча

Грунтовка проникаюча – це спеціальний склад, який наносять перед подальшими оздоблювальними роботами – поклейкою шпалер або фарбуванням. Грунтовка під шпалери забезпечує більш якісне зчеплення матеріалу з поверхнею стін, а ґрунтовка стін перед шпаклівкою гарантує, що подальше покриття буде нанесене якісніше і прослужить довше.

Зміцнювальна ґрунтовка

Буває зміцнювальна ґрунтовка та ґрунтовка глибокого проникнення. Ціна матеріалу відповідно різна. Глибинна грунтовка універсальна призначена для роботи з малоусмоктуючими основами. Перед нанесенням товстошарових покриттів також потрібна ця грунтовка. Купити універсальну ґрунтовку Церезит коштує для плиткових робіт. Якщо вам чекають роботи з оштукатурювання стін – гарний вибір – ґрунтовка Ceresit. Для зміцнення та склеювання поверхні перед фарбуванням рекомендується зміцнювальна ґрунтовка Кнауф.

Відгуки

Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід