Гнучка черепиця

Гнучка черепиця є покрівельним матеріалом, головною частиною якого є склополотно, додатково оброблене бітумом. Зовнішня частина гнучкої черепиці досить декоративна і може прикрасити фасад будівлі.

Гнучка черепиця

Гибкая черепица

Для цього ефекту використовуються спеціальні мінеральні гранули, які також чудово захищають покрівлю від пошкоджень. Найнижчий шар гнучкої черепиці призначений для створення герметичності, тому виконаний з клейового матеріалу. Така структура черепиці дозволяє створити досить довговічне покриття.

Зовнішньо гнучка черепиця виконана у вигляді плоских листів, які легко і без пошкоджень можна зігнути, а фігурні вирізи, виконані по всій поверхні, створюють ефект черепичного матеріалу.

Декоративність гнучкої черепиці також досягається за рахунок гранульованого верхнього шару. Для виготовлення можуть бути застосовані гранули різних колірних відтінків.

У зв'язку з цим асортимент гнучкої черепиці, виходячи з палітри, дуже великий, але йому відводиться друге місце при виборі покрівельного матеріалу. На першому виявляються переваги та недоліки матеріалів, можливих для створення покрівлі.

Гнучка покрівля більше має переваги, ніж недоліки. Основним з них є економічність матеріалу, яка досягається не тільки за рахунок структури, а й внаслідок того, що після монтажу практично не залишається відходів. Якщо ви вирішите встановити гнучку черепицю, то можете бути впевнені в тому, що вона ефективно протистоятиме мохам, хімічним кислотам, грибкам, іржі та іншим неприємним утворенням.

Купити гнучку черепицю у Києві. Гнучка черепиця ціна. Покрівельні матеріали Київ.