Склополотно

Ціна:
587.50
Опт:
569.90
Для постійних клієнтів
Стеклохолст Oskar Рrofi використовують для малярних і ремонтних робіт, зокрема, для створення ідеально рівної основи. Виступає зрівняльної і армуючо...
Ціна:
1 049.90
Опт:
1 028.90
Для постійних клієнтів
Стеклохолст Wellton W50  допоможе підготувати поверхню для подальшого покриття фарбою. Армує дрібні тріщини і запобігає появі нових, приховує не...
Ціна:
958.90
Опт:
944.50
Для постійних клієнтів
Стеклохолст Wellton W45 допоможе підготувати поверхню для подальшого покриття фарбою. Армує дрібні тріщини і запобігає появі нових, приховує невеликі...

Купити склополотно в Києві недорого за оптовими цінами складу. Ціни на склополотно в Києві. Склополотно купити на складі будматеріалів, з доставкою.

Що таке склополотно?

Склополотно малярське - це натуральний, на 100% екологічно чистий матеріал, неткане полотно з пресованих скловолоконних ниток і органічних смол.
Продається в рулонах. Стандартна ширина - 1 м і довжина - 20 або 50 м, щільність - 25-50 г на 1 м2.
У свіжопобудованих або заново відремонтованих приміщеннях часто утворюються тріщини. Щоб уникнути цього, рекомендується проклеювати стіни і стеля стеклохолстом, що дозволяє стримувати появу тріщин і гарантує якісне фінішне покриття.
Склополотно інакше називають стеклофлізеліном. Стеклофлізелін не вимагає шпаклювання і передбачає можливість нанесення практично будь-якої фарби, за що заслужив почесне місце серед ремонтно-оздоблювальних матеріалів. А в народі за свою м'яку, приємну фактуру цей будівельний матеріал отримав назву "павутинка".
Якщо ви купите стеклохолст, ви отримаєте прекрасний оздоблювальний і армуючий матеріал для житлових приміщень.

Склополотно і склошпалери

Стеклохолст малярський павутинка, як і склошпалери, складається з скловолоконних ниток, проте це різні будівельні матеріали. Склошпалери - це декоративне рулонне покриття зі скловолокна, виготовлене на верстатах. А стеклохолст - матеріал, отриманий методом пресування.
При виготовленні малярської павутинки скловолокно пресують способом, схожим на виробництво паперу. У нього є якості, що нагадують властивості паперу: полотна скловолокна складаються тільки з натуральних інгредієнтів, пропускають пар і повітря, заважають утворенню грибка і цвілі на стінах і стелі, не викликають алергії. Але, на відміну від листів паперу, стклохолсти не бояться механічних пошкоджень, води і хімічних реагентів, не горять, не притягають пил, не накопичують статичної електрики і, головне, армують стіни.
Крім того, у стеклохолста більш гладка і тонка поверхню, ніж у стеклообоев, і на ній немає малюнка і яскраво вираженого рельєфу, що дозволяє фарбувати її незліченну кількість разів.
Та й ціна павутинки досить помірна - як мінімум в два рази менше вартості стеклообоев.
Саме особливості структури і еластичність волокон малярного склополотна дозволяють йому протистояти руйнівним змінам і не допускати виникнення тріщин на поверхні стелі і стін.

Види склополокна

Стеклохолст малярський павутинка ділиться на два види залежно від щільності (товщини): від 25 до 65 г / м2. Щільність в 20-25 г / м2 призначається для підготовчих робіт під фарбування поверхні, щільність в 50-65 г / м2 служить для армування стін при значних тріщинах.
На стелю рекомендується вибирати стеклохолст з товщиною близько 25 г / м2, щоб було надійне і легке покриття. Зате стеклохолст з великим показником щільності витримує серйозні механічні навантаження.

Склополотно ціна

Щільність безпосередньо впливає на ціну: чим щільніше полотно, тим дорожче. Крім того, ціна коливається в залежності від компанії-виробника: Wellton (Фінляндія), Спектрум (Голландія, Китай), Оscar (Росія), Samtex (Швеція) і ін.

Фінський стеклохолст Wellton:

- відрізняється підвищеною пожежонебезпекою;
- володіє термо-, водо-, кислотостойкостью;
- гіпоалергенний і довговічний;
- бездоганний при вирівнюванні і фінішної обробки;
- завдяки своїй високій щільності дозволяє проводити оздоблювальні роботи в приміщеннях з великою прохідністю і скупченням людей.

Склополотно Оscar - досить міцний, зносостійкий матеріал. Пошкодити його неможливо - хіба тільки порізати гострим предметом.
Склополотно Оскар - порівняно недорогий матеріал, при його фарбуванні витрата фарби будь-якого виду виявляється набагато менше, ніж при фарбуванні прошпакльовані поверхні.
Такі стклохолсти як ВВГ, Оскар, Велтон можуть бути схильні до багаторазової фарбування.
Пам'ятайте: на пофарбованому підставі з'являються тріщини тільки в разі відсутності скловолокна! Але ж ціна його набагато менше витрат на новий ремонт.

Склополотно малярське павутинка:

- не горить;
- не схильний до корозії;
- влагостоек;
- «дихає», пропускаючи водяну пару;
- не викликає алергічних проявів;
- легко миється;
- перешкоджає розмноженню цвілі;
- не накопичує статичної електрики;
- не притягає пил;
- не виділяє шкідливих для здоров'я людини речовин;
- запобігає появі мікротріщин;
- захищає поверхні від появи грибка;
- негорючий, міцний;
- стійкий до хімічних речовин;
- застосовується і у вологих приміщеннях;
- його можна клеїти на будь-яку поверхню.

Недоліки:


Дрібні частинки склоподібних ниток можуть поранити руки при розкрої полотна, тому категорично заборонено працювати з павутинкою без рукавичок. Крім того, слід користуватися засобами захисту органів зору та дихання і щільною прогумованою спецодягом, щоб не допустити потрапляння на шкіру найдрібніших скляних осколків, що викликають свербіж.

Навіщо потрібні малярні стклохолсти?

Навіщо щось клеїти на стіни, якщо ви все одно зібралися їх фарбувати?
Склополотно дозволяє легко і швидко підготувати поверхню до фарбування: не треба довго вирівнювати стіни і шпатлевать дрібні тріщини, досить зашпатлевать великі.
Павутинку клеять як на гіпсокартон, бетон або цегла, так і на ДСП, пластик і навіть метал, оскільки вона приховує всі нерівності, що з'являються на стінах в нових будівлях через їх усадки і нагрівання, так і охороняє їх від утворення нових. Звичайні шпалери з паперу в такому випадку обов'язково б порвалися, штукатурка обсипалася. А павутинка не тільки витримає всі ці навантаження і приховає наявні тріщини, вона не дасть їм збільшуватися і захистить стіни від появи нових.

Способи застосування:

- Склохолст малярський додатково армує поверхню, роблячи основу стін і стелі більш міцним.
- При вирівнюванні плит стельового перекриття застосовувати стеклохолст особливо важливо, адже при цьому немає можливості зашити стелю гіпсокартоном.
- Крім того, стеклохолст використовують в якості проміжного шару для якісної приклейки полімерних або гумових покрівельних матеріалів за допомогою бітумних мастик (гумове або полімерне полотно дублюється з одного боку склохолстом).
- Малярний стеклохолст знаходить застосування і у виробництві гідроізоляційних матеріалів, підлогових і стінових панелей з ПВХ-матеріалів.
- Склополотно є відмінною антикорозійним захистом для трубопроводів, використовується в пристрої дренажних систем і т. Д.

Стадії роботи зі склополокном:

Склополотно малярське:
1. шпаклюється,
2. грунтується,
3. клеїться,
4. забарвлюється.

Є думка навіть серед досвідчених майстрів ремонту, що приклеєний стеклохолст годі й шпатлевать, а гарантувати рідким розчином клею, дати висохнути і пофарбувати. Так, так швидше і дешевше. Однак знадобиться набагато більше фарби і часу: фарбувати доведеться як мінімум три рази, і все одно рівномірно пофарбувати валиком не вийде.
Ні в якому разі не фарбуйте стеклохолст без шпатлювання в світлій квартирі з великими вікнами. Ще можна уявити собі фарбування скловолокна при відсутності шпаклівки де-небудь в магазині без вікон або в офісі, наприклад, в підвальному приміщенні, де мало світла і немає ламп на стінах. Але і там, якщо до стін постійно торкатися, фарба витреться, і частинки скловолокна потраплять в повітря і на шкіру, викличуть свербіж і роздратування. А при вдиху вони не минуть і легені людини.
У більшості випадків поверхня все-таки шпатлюют в два шари мікродісперсний матеріалом, щоб під стеклохолстом не відбулося утворення нерівностей або бульбашок. І тільки після висихання фінішної шпаклівки шліфують мікрозернисті шкіркою і обробляють ґрунтовкою.
Увага: якщо ви використовуєте НЕ стеклохолст, а флізелін, врахуйте, що флізелін НЕ шпатлюют! Фарба на флізелін наноситься відразу після висихання клею на робочій поверхні.

Чим приклеювати склополотно

Для обклеювання використовують тільки спеціальний клей, універсальний або клей для шпалер в таких випадках не підходять. Зазвичай це готовий клей - найкраще Bostik або Wellton.
Чому? Сухі шпалерні клеї роблять з крохмалю, який не володіє достатньою міцністю. А до складу Бостік і Велтона входить ПВА, який набагато міцніше крохмалю. На ПВА клеять навіть меблі, яка використовується десятиліттями. Але майте на увазі, що чистий ПВА - занадто міцний для скловолокна.
Клеїти на шпаклівку не рекомендується: щільність шпаклівки набагато більше, ніж щільність клею, і після наклеювання на шпаклівку там, де було нанесено недостатньо клею або він підсох до прикладання скловолокна, обов'язково утворюються бульбашки. Шпаклівка не здатна просочити полотно вщент, цьому перешкоджають ворсинки самого скловолокна. І справа не врятує, якщо полотно мочити, а шпаклівку робити рідку.

Як клеїти склополотно?

Спочатку проводиться підготовка поверхні: вона очищається від пилу і бруду, обробляються великі тріщини. Якщо стіни були обшиті гіпсокартоном, шви потрібно добре проштукатуріть. Потім стіни грунтують слабким розчином клею або спеціальної грунтовкою, наприклад, латексної грунтовкою «Oscar». Наклеюють стеклохолст таким чином, щоб шви не збігалися зі стиками, а залишалися посередині: це запобіжить утворенню тріщин. Клей густо наноситься на полотно і вирівнюється шпателем. При обклеюванні не пропускайте ні міліметра поверхні, вона повинна рівномірно насититися клеєм. Надлишки клею прибираються теж шпателем. Однак якщо полотно має щільність більше 45 мм або клей нанесений з надлишком, полотно може дати усадку: при висиханні шви трохи розходяться.

Якщо робити надрізи по кутах, а також для запобігання утворення повітряних кишень. При цьому будьте обережні, особливо коли мова йде про подрезке на зовнішніх кутах, в тому числі і радісних, тому що тут недбалість вже не виправиш, що не подшпатлюешь.

Найкраще наклеювати стеклохолст встик. Матеріал тонкий, швів видно не буде.
Звичайно, ви можете скористатися і іншим способом обклеювання - смугами, коли між ними залишають 2-3 мм, а стики шпатлюют, зачищають і фарбують. Стиків, на п

ервий погляд, не видно, поверхня здається рівною. Але при бічному освітленні (за допомогою бра) світло буде падати перпендикулярно лінії стику, і стики буде видно у вигляді темних смуг шириною в 5-10 см. Це відбувається тому, що при зачистці стиків наждак розчісує стеклохолст, порушує його структуру, і такий полотно менше відбиває світло.

Крім наклеювання встик, не забувайте при цьому дотримуватися і метод обклеювання внахлест. Особливо важливо застосовувати цей метод в двох випадках:
- коли стеклохолст через неправильне зберігання або грубої транспортування отримав пошкодження країв,
- коли вам доводиться мати справу зі зламаними і криволінійними поверхнями, де потрібно наносити покриття по частинах, невеликими полотнами.

Склополотно має лицьову і виворітну боку. Лицьова, із зовнішнього боку рулону, більш гладка на дотик. Изнаночная шорстка, через що зчеплення з поверхнею більш міцне. Тому при наклеюванні полотна під фарбування потрібно враховувати, де виворіт.
Ще необхідно враховувати напрям ворсу: він повинен йти тільки в одну сторону.

Технологія наклеювання:

- попередня шпаклівка поверхні,
- обробка стелі грунтовкою глибокого просочення,
- нанесення валиком або шпателем спеціального клею на робочу поверхню,
- приклеювання шматка скловолокна від кута стелі (шматок повинен бути менше поверхні), лише злегка пригладжуючи по краю стикування,
- нанесення клею на поверхню з невеликим заходом на приклеєний шматок полотна,
- прикладається ще частина скловолокна і злегка пригладжує шпателем в області накладення двох полотен,
- проріз двох полотен звичайним канцелярським ножем і видалення відрізаних частин нижнього і верхнього полотна з одночасним згладжуванням шпателем обох частин в місці стику,
- грунтовка поверхні розведеним клеєм (почекати, поки висохне),
шпаклівка тонким шаром для отримання ідеально рівній поверхні, зачистка абразивним сіткою і грунтовка тієї ж ґрунтовкою.

Врахуйте: необхідно уникати протягів до повного висихання матеріалу!

Тепер можна робити фарбування (для скловолокна більше підходять водно-дисперсійні фарби: акрилові, латексні або силіконові) або наносити декоративну штукатурку.

Купити склополотно за низькими цінами. Склополотно зі складу, з доставкою, купити в Києві. Телефонуйте і замовляйте склополотно!

Склополотно Вартість

Товар Вартість
Склополотно Wellton Premium W50-1мх50м (50г/м2) 1 049.90 ₴
Склополотно Spektrum Premium SN50, 1мх50м (50г/м2) 959.90 ₴
Склополотно Wellton W45-1мх50м (45г/м2) 958.90 ₴
Склополотно Wellton W40-1мх50м (40г/м2) 913.90 ₴

Найчастіше задавані питання про Склополотно


☎️ Як замовити та сплатити Склополотно на сайті?

Для цього необхідно вибрати кількість, додати до кошика та оформити замовлення. Замовити будматеріали можна по телефону.

🚛 Які ціни на доставку будматеріалів?
Вартість доставки по Києву залежить від району та ваги, тому ціну уточнюйте у менеджера.
✅ Чому купувати будматеріали краще у Будія?

Магазин склад будматеріалів працює з виробниками без посередників, тому у нас найнижчі ціни

⏩ Чи є інші питання?

Де купити Склополотно?

У Києві купити Склополотно можна на складі будматеріалів Будія.

Як доставити покупцеві Склополотно?

Склополотно доставка здійснюється за допомогою транспорту складу будматеріалів. Своє замовлення можна забрати самостійно.


Склополотно ціна для постійних клієнтів нижча за роздрібну. Ми не перший рік доставляємо будматеріали до населених пунктів: (Вишгород, Хотянівка, Нові Петрівці, Горенка, Ірпінь, Буча, Гостомель, Білогородка, Княжичі, Боярка, Тарасівка, Глеваха, Крюковщина, Гатне, Софієвська Борщагівка, Петропавлівська Борщагівка, Хотів, Іванковичи, Обухів, Козин, Романків, Васильків, Бортничі, Гнідин, Процев, Бориспіль, Требухів, Бровари, Погреби, Зазим'є, Пухівка, Димер, Бородянка, Макарів, Фастів)