Пінопласт

Ціна:
1 091.40
Опт:
1 071.40
Для постійних клієнтів
Пінопласт використовується в будівництві при утепленні будівель як всередині приміщень так і зовнішніх фасадів. Володіє високою теплоізоляцією, яку не...

Купити пінопласт Київ

Отже, час прийшов, і ви вирішили утеплити свій будинок. Який же утеплювач вибрати для цих цілей? Як фахівці в цій сфері рекомендуємо купити пінопласт. Це ідеальний матеріал для фасаду будинку.
Купити пінопласт в Києві можна через наш інтернет магазин Будія. Оперативно доставимо теплоізоляційний матеріал на об'єкт. Також разом з пінопластом можна придбати і інші будматеріали. Телефонуйте - для цього випадку або для оптових покупок у нас є спеціальні знижки.
Якщо ви професійно займаєтеся утепленням фасаду будинку або стін квартири багатоповерхових будинків, наша компанія може запропонувати вам ряд умов для постійної співпраці.
Купити пінополістирол в Києві, ціна якого цілком прийнятна, не є проблемою. Компанія Будія також пропонує якісний спінений пінополістирол (стиродур), що відрізняється широким спектром застосування в будівництві та промисловості.
Телефонуйте або замовляйте зараз, заповнивши форму на сайті.


Де купити пінопласт в Києві?

Купити будматеріали дешево зі складу в Києві та з можливістю самовивозу або з доставкою по Києву та Київській області ви можете у нас в Будіі. Найкраще купувати у виробника або офіційного представника, а ми напряму співпрацюємо з виробником, і у нас завжди якісний пінопласт.


Повний асортимент продукції на складі інтернет магазину Будія і низька ціна на пінопласт дозволить вам купити його в роздріб і оптом в нашому інтернет-магазині або на нашому складі в Києві.

Пінопласт

Що таке пінопласт? Він являє собою спінену пластичну масу, основний обсяг якої займає газ. Саме з цієї причини до основних властивостей матеріалу відносяться теплоізоляція і звукоізоляція. В окремо взятій осередку майже неможливі конвенційні потоки, також вона вкрай погано проводить звукові коливання. Завдяки цьому чарункова структура пінопласту визначає його високі тепло- і звукоізоляційні властивості.
Пінопласт, або спінений пінополістирол, - клас матеріалів, що представляє собою спінені (ніздрюваті) пластичні маси - кульки, наповнені газом. Є сучасним екологічно чистим і довговічним будівельним матеріалом, відрізняється сніжно-білим кольором.
Якісний продукт. Легко обробляється ножем або ручною пилкою, приклеюється до різних матеріалів. Його не складно кріпити, надавати йому необхідну форму.
На вигляд спінений полістирол легко відрізнити - це біла спінена маса гранул, сформована в плити, листи розміром метр на метр або метр на півметра.
Пінопласт в Києві, наявність пінопласту в листах товщиною 20 мм, 30 мм, 40 мм, 50 мм, 100 мм марки М25 і М35.

Пінопласт ціна КіевУдівітельно, але на 90% пінопласт складається з повітря. Звідси і його дивовижна легкість, майже повна відсутність ваги.
З точки зору екологічності легкий, повітряний утеплювач нешкідливий для людського здоров'я.
Пінопласт - ще й запорука комфорту: прохолоди влітку і тепла взимку.
Він горить, але завдяки спеціальним добавкам володіє властивостями самогашенія протягом 4-х секунд.
Майже не має терміну придатності.
А найголовніше - широко застосовується як утеплювач будинків для енергозбереження та економії бюджету.

Переваги та недоліки пінопласту


Будь-який вид пінопласту:

 • дозволений до застосування в будівництві,
 • надзвичайно легкий і не ускладнює фундамент,
 • довговічний,
 • низька теплопровідність,
 • високі пароізоляційні і звукоізолюючі властивості,
 • екологічність,
 • простий в обробці і монтажі.


Таким чином, переваги пінопласту будь-якого виду - це

 • зменшення вартості оплати за опалення та кліматичне обладнання.
 • економія теплової енергії.
 • скорочення витрат на монтажні та будівельні роботи.
 • збереження температурного балансу.
 • збільшення корисної площі будівлі.

Недоліки пінопласту

- Пінопласт не вступає в реакцію з складовими цементу, асфальту та інших подібних будівельних матеріалів. У нижчих спиртах, низькомолекулярних аліфатичних вуглеводнях, простих ефірах, фенолах і воді пінопласт розчиняється.
Але не слід забувати, що матеріал легко вразливий перед впливом багатьох технічних рідин (бензин, дихлоретан, ацетон) і їх парів, що слід враховувати в тому числі при виборі лакофарбових матеріалів в будівництві і обробці. Факт застосування пінопласту в будівництві конкретного будинку ще зовсім не означає, що кимось завчасно вжито всіх необхідних і достатніх заходів проти того, що коли-небудь за час існування будівлі будуть застосовані в ремонті і обробці матеріали (фарби, лаки, і т. П .), що містять, наприклад, кетони (ацетон), що призводять до псування і руйнування пінопласту. Відповідно, теоретична можливість застосування пінопласту в будівництві обмежена фактичними умовами його застосування.

- Пінопласт не схильний до дії мікроорганізмів, не створює сприятливого середовища для розвитку водоростей і грибів, однак завдяки нерівній, шорсткою поверхні створює умови для закріплення на поверхні виробів з пінопласту колоній мікроорганізмів (водоростей). 

- Легкість обробки за допомогою будь-яких підсобних інструментів, в тому числі пили, ножа і т. П., Не повинна вводити в небезпечна помилка. Пінопласт легко пошкоджується від зіткнення з сильно нагрітими предметами, наприклад, ріжеться гарячої дротом.

- теплоізолюючі властивості пінопласту діють, поки температура експлуатації не перевищує температуру руйнування самого матеріалу. Пінопласт швидко запалюється і виділяє вкрай токсичні речовини. Звернення з ним вимагає дотримання правил безпеки: роботи повинні виконуватися на відкритому повітрі або в провітрюваних приміщеннях.

Теплопровідність пінопласту 50 мм в порівнянні з іншими утеплювачами.
На графіку можна помітити, сто 10 см пінопласту по теплоізолціі дорівнює 0,8 метра цегли.

Види пінопласту

Пінопласти були отримані практично з усіх найбільш широко застосовуваних пластмас (полімерів). Найбільш відомими матеріалами даного класу є:

 • поліуретановий,
 • полівінілхлоридний,
 • фенол-формальдегідні,
 • карбамідно-формальдегідні
 • полістирол.

На сьогоднішній день існує досить багато видів теплоізоляційних матеріалів.

Основними і найпопулярнішими у використанні є такі види пінопласту:

1. пінополістирольний;
2. екструдований пінополістирол, стиродур;
3. пінополіуретан.


Ми розглянемо перші два види: пінополістирольний пінопласт (ППС) і екструзійний пінополістирол (ЕППС). Обидва ці матеріали виготовляються з полістиролу, але відрізняються за технологією створення гранул. Залежно від сфери застосування вибирається саме той матеріал, який буде найбільш повно відповідати вимогам.

Пінопласт і полістирол: чим краще утеплятися?

1. Виробництво пінопласту

Є велика різниця в технології виробництва цих матеріалів.
Пінопласт проводиться методом обробки сухою парою гранул вихідного матеріалу, полістиролу. В результаті теплового розширення вони просто «зчіплюються» один з одним. А це сприяє утворенню деяких пустот - мікропор.
Пінополістирол виготовляється методом, який відомий під терміном «екструзія». Якщо процес виробництва охарактеризувати загалом, то відбувається розплавлення гранул полістиролу. Отже, утворюються зв'язку на молекулярному рівні, виникає єдина структура.


2. Технічні характеристики пінопласту і пінополістиролу

Пінопласт і пінополістирол - теплоізоляційні матеріали, що мають широке застосування. Їх можна використовувати в температурному режимі від -40 до + 70 ° С. Терміни експлуатації дуже великі - починаючи від 50 років і вище.
Порівнюючи два варіанти теплоізоляційних матеріалів, однозначно відповісти на питання, який утеплювач краще, складно. Все залежить від поставлених завдань і умов подальшого застосування. Перед покупкою враховуйте також доставку матеріалу, його вартість, трудомісткість монтажу. Для зручності порівняння пропонуємо таблицю, де показані основні властивості.

Обидва ці матеріали активно використовують в будівельних роботах в найрізноманітніших цілях.
Основна різниця між ними полягає в:


- зовнішньому вигляді. Пінопласт складається з невеликих гранул різного розміру, а пінополістирол характеризується однорідністю.
- густині. Даний показник більше у пінополістиролу.
- вартості. Пінопласт дешевше пінополістиролу.


З вищесказаного можна сказати, що великої різниці між даними матеріалами немає. Пінопласт або пінополістирол, що краще? Можна відповісти, що краще те, що краще для вас. Вибір залишаємо за покупцем, надаючи максимально повні перспективи використання того чи іншого утеплювача.

Монтаж пінопласту

Пінопласт характеризується малою вагою, хорошою піддатливістю при обробці, довговічністю, але при цьому слід мати на увазі, що монтаж виробів з пінопласту вимагає знання технології і хороших навичок, оскільки, всупереч сформованій думці, клеїти і монтувати пінопласт зовсім не так легко, як здається.
Пінопласти надзвичайно легкі матеріали, завдяки чому вони досить зручні в монтажі, укладанні і кріпленні, але звернення може ускладнитися при поривах вітру і при транспортуванні.


Для монтажу виробів використовується будь-який клей для пінопласту. Деякі будівельники використовують герметик, монтажний клей і клей для стельової плитки, клей для кахлю, рідкі цвяхи, фасадний клей. У продажу є і спеціально розроблений клей для пінопласту. Головна умова - відсутність в клеїть складі розчинників пластика, з якого складається пінопласт.

Ціни на пінопласт

Пінопласт ХАРАКТЕРИСТИКИ ЦІНА
М25 / 1 * 1м / 100 мм    Ціна 59.9 грн.
М25 / 1 * 1м / 50 мм      Ціна 33 грн.
М25 / 0,5 * 1м / 100 мм Ціна 28.90 грн.
М25 / 0,5 * 1м / 50 мм   Ціна 14.49 грн.
М25 / 0,5 * 1м / 40 мм   Ціна 12.38 грн.
М25 / 0,5 * 1м / 30 мм   Ціна 9.19 грн.
М25 / 0,5 * 1м / 20 мм   Ціна 7.55 грн.

Будматеріали Київ. Будія.

Рейтинг: 5 з 5.
Засноване на 31 відгуках

Пінопласт Вартість

Товар Вартість
Пінопласт М35 EPS-90 ГРАФІТОВИЙ (до 15-16кг/куб) 3 120.00 ₴
Пінопласт М35 EPS-70 ГРАФІТОВИЙ (до 13-14кг/куб) 2 820.00 ₴
Пінопласт М35 EPS-80 (до 15кг/куб.) під замовлення 1-2 дні 2 117.99 ₴
Пінопласт М35 EPS-70 (до 13кг/куб) 1 718.00 ₴

Найчастіше задавані питання про Пінопласт


☎️ Як замовити та сплатити Пінопласт на сайті?

Для цього необхідно вибрати кількість, додати до кошика та оформити замовлення. Замовити будматеріали можна по телефону.

🚛 Які ціни на доставку будматеріалів?
Вартість доставки по Києву залежить від району та ваги, тому ціну уточнюйте у менеджера.
✅ Чому купувати будматеріали краще у Будія?

Магазин склад будматеріалів працює з виробниками без посередників, тому у нас найнижчі ціни

⏩ Чи є інші питання?

Де купити Пінопласт?

У Києві купити Пінопласт можна на складі будматеріалів Будія.

Як доставити покупцеві Пінопласт?

Пінопласт доставка здійснюється за допомогою транспорту складу будматеріалів. Своє замовлення можна забрати самостійно.


Пінопласт ціна для постійних клієнтів нижча за роздрібну. Ми не перший рік доставляємо будматеріали до населених пунктів: (Вишгород, Хотянівка, Нові Петрівці, Горенка, Ірпінь, Буча, Гостомель, Білогородка, Княжичі, Боярка, Тарасівка, Глеваха, Крюковщина, Гатне, Софієвська Борщагівка, Петропавлівська Борщагівка, Хотів, Іванковичи, Обухів, Козин, Романків, Васильків, Бортничі, Гнідин, Процев, Бориспіль, Требухів, Бровари, Погреби, Зазим'є, Пухівка, Димер, Бородянка, Макарів, Фастів)